Bestyrelsen

 

 

Margrethe Langhoff Thuesen

Formand
formand@dbkk.dk

Jan Bønding

Kasserer
janb@dbkk.dk

Cathrine Howitz

Rute- og boulderbyg
howitz@hotmail.com

Patrick Zangerl 

Kommunikation
patrick@dbkk.dk

Morten Damkjær Nielsen

Klubturudvalget
mortend@dbkk.dk

Niels Riegels

Uddannelse og holdtræning
niels@dbkk.dk

Ida Clausen

Sikkerhedsudvalg
ida@dbkk.dk

 

Steen Blaafalk

Suppleant

 

Ring eller skriv en mail 

Du er altid velkommen til at ringe til os, hvis du har nogen spørgsmål eller skrive en mail.
Hvis du har lyst til at komme forbi og se vores faciliteter og tale med en i informationen, så er du også meget velkommen til det.